0
dss 0
0 0Kč
Váš nákupní košík je prázdný!
Trenér Paříže Saint-Germain kritizuje Neymara
01 May

Trenér Paříže Saint-Germain kritizuje Neymara

Paříž Saint-Germain prohrál s Stade Rennais v zápase trestného poháru ve finále francouzského poháru. Tento rekord také zatemnil Fotbalové Dresy Paris-Saint-Germain. Fanoušci na scéně byli s tímto výsledkem také velmi zklamáni. To také spustilo Neymarův akt bít fanoušky na ceremoniálu cen francouzského poháru.

Poté, co se hráč Paříž Saint-Germain dostal na druhé místo. Fanoušci kanálu rozzlobili Neymara křikem na videu. Když Neymar prošel kolem fanoušků, nejprve ho chytil za ruku a pak narazil do obličeje. Když Tuchel o tomto tématu hovořil, řekl: "Nelíbí se mi tato praxe. Nemůžu to udělat. Není snadné sehrát krok v tomto týmu. Musí to být přijato. To je respekt k vašemu vlastnímu Dres Paris Saint-Germain. Pokud prohrajeme míč, musíme ukázat respekt, nepadnout do konfliktu s diváky.

Zdá se, že mladý Neymar nedokáže udržet klid v jednání s tímto negativním jazykem a není opravdu vhodné útočit na fanoušky. Ale také doufám, že fanoušci nebudou útočit na jazyk hráče kvůli ztrátě. Buďte rozumným fanouškem.

Můžete se zajímat o níže uvedené produkty