0
dss 0
0 0Kč
Váš nákupní košík je prázdný!
Solskjær přináší novou naději Manchesteru United
16 Jan

Solskjær přináší novou naději Manchesteru United

V 22. kole sezony v Premier League 2018/19, Tottenham Hotspur ztratil mistrovský tým poté, co ztratil 0: 1 v Manchester United. Poté, co Arsenal ztratil s West Ham United v 0: 1, nebylo optimistické v řadách čtvrtého. . Manchester United, který vyhrál na stadionu Wembley, přivázal body k "střelcům" a vzbudil naději. Fanoušci budou kupovat Fotbalové Dresy na podporu své další hry.

Jako dočasný trenér Ole Gunnar Solskjær nebyl optimistický ohledně vnějšího světa. Ale Solskjær vedl Manchester United, aby dohnal. Před začátkem kola vedl Solskjær prvních pět zápasů, i když všichni vyhrál, ale protože soupeř je slabý, mnoho lidí si myslí, že obsah zlata je nedostatečný. Proto je toto kolo útoku Tottenham Hotspur považováno za první skutečný test Solskjæru. Oni také nechtějí fanoušky v Dres Manchester United doufat. Manchester United získal 3 body od Tottenhamu. Také nechte fanoušky vidět nové naděje.

Solskjær trénoval Manchester United v prvních šesti zápasech se šestičlennou výherní řadou a stal se první osobou v historii Manchester United. Také přináší fanouškům novou naději.

Můžete se zajímat o níže uvedené produkty