0 0Kč
Váš nákupní košík je prázdný!
S.S.Lazio trvá Bologna 2-0
04 Mar

S.S. Lazio tuto sezónu velmi dobře hrál a vyhrál 21 her v řadě. Tisíce fanoušků nosí Fotbalové Dresy, které je podporují. S.S. Lazio vyhrál doma Bolognu 2-0 v 26. kole Serie A. Zatímco S. S. Lazio doma skóroval 3 body, také dočasně zvítězil v žebříčku Serie A 62 body. Juventus skončil druhý s 60 body v jedné hře.

S.S. Lazio zahájila po zahájení silnou ofenzívu. V 18. minutě hry se ujal vedení S. S. Lazio. Po třech minutách S.S. Lazio opět zvětšil náskok domácího týmu. V první polovině to vedlo 2-0. Všichni hráči Dres Lazio tvrdě bojují. Ve druhé polovině bylo snadné změnit strany, i když ofenzíva hostujícího týmu oslabila, ale stále nemůže prorazit obranu soupeře. S.S. Lazio toho ve druhé polovině nedosáhl. Skóre bylo zamknuto na 2-0. S.S. Lazio vyhrál hru a dočasně překonal seznam Serie A.

Nakonec S.S. Lazio vyhrál 2: 0 a byl v 21. kole ligy neporažený.