0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Ronaldo neplánoval rozchod s Juventusem
18 Mar

Ronaldo neplánoval rozchod s Juventusem

Vzhledem k tomu, že byl Juventus vyřazen v Lize mistrů, stal se Ronaldo také předmětem viny, díky čemuž i okolní svět spekuluje, že se s Juventusem rozejde. Sám Ronaldo si oblékl Fotbalové Dresy Serie A, aby získal prsten na mistrovství Ligy mistrů v Lize mistrů. Poté, co dvě sezóny chyběli v Lize mistrů, si lidé ze všech oblastí života myslí, že kvůli tomu opustí Juventus.

Ronaldo v současné době neplánuje opustit Juventus. Ronaldův odchod z Juventusu je jen mediální humbuk. Ronaldo prostřednictvím sociálních médií uvedl, že bude pokračovat v boji o šampionát Serie A až do konce a neuvažoval o odchodu z Juventusu. Aktuální sestava Juventusu není pro Cronaldo ideální. Jakmile si oblékne Dres Juventus, aby se mohl zúčastnit hry, ale neexistuje vhodný záložník, který by s ním spolupracoval, celý tým závisí na něm samotném, takže je velmi obtížné dosáhnout ideálních výsledků.

Někteří lidé si myslí, že Ronaldo se chce vrátit do Realu Madrid, ale ať už jde o Ronaldoho plat nebo současný mladý tým Realu Madrid, bude jeho návrat do jisté míry obtížný.

Můžete se zajímat o níže uvedené produkty