0 0Kč
Váš nákupní košík je prázdný!
První domácí vítězství Chelsea v nové sezóně
29 Sep

V sedmém kole Premier League na stadionu Stamford Bridge, Chelsea vs. Brighton. Nakonec Chelsea porazila Brightona 2-0 doma a vyhrála první domácí vítězství sezóny. Mnoho rodičů má nyní pro děti Fotbalové Dresy.

Obě strany vstoupily do fáze zastavení v první polovině a stále nemohly porušit cíl obou stran. V první polovině udělali Chelsea a Brighton 0-0 remízu bez Goaless. Ve druhém poločase byl trest udělen Chelsea, Jorginho penaltu, Chelsea zlomil mrtvý bod a vstřelil gól, Chelsea10Brighton vedení. Ve hře až 79 minut, William je malý úhel v Dres Chelsea volejové 2-0 rozšířit skóre. Obě strany nezískaly gól, dvě strany zamknuté na 2: 0. Chelsea vyhrál hru.

Chelsea nakonec porazil Brightona 2-0 a za sezónu získal doma 3 body. Bylo to také Lampardovo první vítězství v domácí hře Chelsea.