0
dss 0
0 0Kč
Váš nákupní košík je prázdný!
Neymar vyzývá Suárez, aby se připojil
19 Nov

Neymar vyzývá Suárez, aby se připojil

Zanechání Cavaniho od Paříže Saint-Germain je předčasným závěrem. Takže kdo je náhradník, který potřebuje zavést Cavaniho, aby převzal jeho pozici? Vzhledem k tomu, že vztah společnosti Neymar s Cavani je špatný, Paris Saint-Germain již Cavaniho přitlačil na převodní trh. Podle zprávy Neymar doufá, že klub může nahradit Cavaniho s Suárezem. Fanoušci s Fotbalové Dresy Saint-Germain v Paříži nemohou čekat, až bude čekat, až se k němu připojí.

Neymar zažil rok noční můry. Jeho výkon byl v klubu i v národním týmu neuspokojivý. Nyní doufá, že s pomocí Suárezu znovu zahájí vyznamenání. Zatímco Suárez získal doporučení Neymaru, Paris Saint-Germain také doufá, že představí světovou špičku, Suárez dokáže uspokojit všechny potřeby. Tisíce fanoušků si koupili jednu z vlastních Dres Paris Saint-Germain. Je to nespokojený střelec, velmi konkurenceschopný a s Neymarem se cítí skvěle.

Pokud je třeba skutečně zavést Paříž Saint-Germain, nebyl mezi oběma stranami vyloučen rozpor mezi Neymarem. Myslím, že by bylo velmi obtížné zavést Suárez.

Můžete se zajímat o níže uvedené produkty