0
dss 0
0 0Kč
Váš nákupní košík je prázdný!
Nejnovější dresové číslo francouzského týmu
29 Oct

Nejnovější dresové číslo francouzského týmu

Světový pohár byl v posledních měsících a letos v létě Francie vyhrál mistrovství světa, aby získal šampionát. Francouzská fotbalová asociace oznámila nejnovější vydání čísla francouzského národního družstva a Fotbalové Dresy číslo 10 patří k hvězdě Paris Saint-Germain Mbappé.

Na tento zápas FIFA bude Mbappé pokračovat v boji za francouzský tým. Pokud jde o počet dresů, které bude nosit jménem národního týmu. Je to také to, co očekávají mnozí fanoušci. Francouzský tým zahraje přátelský zápas s islandským týmem. Předtím interní dokumenty Francouzské fotbalové asociace ukázaly, že dres bude čp. 10 patřit Payet, Mbappé bude nosit č. 7 Dres Francie, Griezmann se změní na č. 9 dresu a Giroud bude nosit číslo 18. To je také což je místo, kde se mnoho fanoušků zmocňuje. V tomto letošním mistrovství světa se Mbappé, oblečený v č. 10, změnil na dresu č. 7?

Oficiálně oznámené číslo dresu je však v zásadě stejné jako v průběhu Světového poháru, Pogba je číslo 6, Griezmann je číslo 7, Giroud má číslo 9 a číslo 10 se připisuje Mbappé a Payet se vrátí do Francie. oblečení č. 18 dresu.

Můžete se zajímat o níže uvedené produkty