0
dss 0
0 0Kč
Váš nákupní košík je prázdný!
 Modřič překvapil odchod Ronalda Zidane
22 Oct

Modřič překvapil odchod Ronalda Zidane

Modřic se letos v létě zúčastnil mistrovství světa v Chorvatsku a vedl Chorvatsko do finále mistrovství světa. Ronaldo se také přestěhoval do Juventusu krátce po skončení své cesty na Světovém poháru. Modrić řekl, že Zidane a Ronaldo odchod ho překvapil, myslel si, že portugalští zůstanou v Realu Madrid. Zde jsme připravili Fotbalové Dresy.

Modrić přiznává, že nečekal, že Zidane a Ronaldo opustí tým. Když Ronaldo pověděl z týmu, vsadili jsme si, zda půjde nebo ne. Všichni máme jistotu, že zůstane v Realu Madrid, ale každý musí učinit vlastní rozhodnutí. Zidane je také můj idol. Je opravdu štěstí, že s ním můžeme pracovat. Někdy bude hrát a hrát si s námi. Přiznal, že nečekal, že Zidane a Ronaldo opustí tým. Fanoušci očekávají, že se v hře objeví modřišské Dres Real Madrid číslo. Přestože Modrić byl během přestupu také horký s Interem, Modrić se nepodařilo v přenosu.

Inter nepřestal kupovat Modrić a Modrić také chtěl odejít z Realu Madrid, pak to Modřič nakonec udělá? Těšíme se na to společně.

Můžete se zajímat o níže uvedené produkty