0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Barcelona nemůže zaregistrovat Messiho v La Lize
05 Aug

Barcelona nemůže zaregistrovat Messiho v La Lize

Smlouva mezi Messim a Barcelonou vypršela letos v létě, ale Messi se nerozhodl obnovit smlouvu s Barcelonou. Messi je stále volným hráčem a nepatří do žádného týmu. Který tým si oblékne Fotbalové Dresy v nové sezóně? Podle zpráv z médií je velmi pravděpodobné, že se Messi rozhodne pokračovat v oblékání dresu Barcelony.

Mnoho médií uvedlo, že Barcelona dosáhla osobní dohody s Messim. Messi je ochoten snížit plat o 50% a obnovit smlouvu s Barcelonou. Obě strany podepsaly pětiletou smlouvu. To znamená, že Dres FC Barcelona pro něj Messi bude i nadále nosit. To ale stále nemusí vyřešit registraci Barcelony pro Messiho v La Lize. Protože výdaje na platy Barcelony přesáhly 70% jejích příjmů a porušovaly platové předpisy La Ligy pro každý tým, Barcelona nemůže Messiho zaregistrovat v La Lize. Pokud bude Messi registrován, nebude moci reprezentovat Barcelonu. Dohoda mezi oběma stranami je k ničemu.

Fanoušci samozřejmě věří, že se může vrátit, a my se také těšíme, až bude nadále oblékat dres Barcelony, aby mohl dál hrát La Ligu.

Můžete se zajímat o níže uvedené produkty