0 0Kč
Váš nákupní košík je prázdný!
Manchester United2-1 Lectra Everton
03 Nov

V 10. kole Premier League, Manchester United vs. Everton. V útlumu sezony Manchester United porazil Everton v domácím utkání. Fanoušci s červenými Fotbalové Dresy na scéně vyjadřovali vzrušení.

Před začátkem hry oba hráči uskutečnili tichý ceremoniál pro ty, kteří zemřeli v havárii vrtulníku v Leicester City. První polovina hry oficiálně začala a Manchester United se ujal vedení. V 25 minutách hry byl Martial v pokutovém území hodil a rozhodčí rozhodně udělil trest. Pogba si naběhnul výsadku a posílá přesný pas před bránu. Na konci prvního poločasu byl Manchester United 1-0 Everton dočasně dopředu. Druhá polovina začala znovu bojovat, 48 minut, na sobě Dres Manchester United Martial zlomil Manchester United rozšířit skóre výhodu! Manchester United2-0Everton. 76 minut, malý lopatka Richarlison v omezené oblasti, rozhodčí udělil pokutový kop! Sigurdsson udělal trest a Everton odtáhl město! Manchester United2-1Everton. Poté se obě strany neuskutečnily žádné úspěchy a skóre se zablokovalo 2-1.

Rozhodčí zapískal na konci hry, Manchester United 2-1Everton.