0
dss 0
0 0Kč
Váš nákupní košík je prázdný!
Liga mistrů Paříže Saint-Germain
13 Mar

Liga mistrů Paříže Saint-Germain

Paříž Saint-Germain v současné době vede žebříčky se 14-bodovým náskokem a získal šest sezón v sedmi ligách. Příznivci Paříže Saint-Germain jsou také velmi spokojeni s pokračujícím úspěchem hráčů v Fotbalové Dresy.

Nicméně, v bitvě s Premier League Manchester United 16, Paříž Saint-Germain vyhrál 2-0 v prvním kole pryč, porazil 1: 3 ve druhém kole, a hra byla vyloučena kvůli nižšímu cíli v případě kreslit. První tým v historii vyhrál dva góly, ale stále ještě ven. Aby se uklidnil hněv fanoušků, Paříž Saint-Germain pozval stovky fanoušků na Prince Park Stadium na 10., aby sledoval trénink hráčů Dres Paris Saint-Germain, ale to bylo kontraproduktivní. Hráči slyšeli urážky a posměch. "Mrtvý loajální fanoušci jsou jak smutní, tak rozzlobení," řekl Tuchel. "Každý to může pochopit, ale nikdo není smutnější než my. Součástí podstaty sportu je přijmout nepřijatelné věci."

Fanoušci vyjádřili hněv v Paříži Saint-Germain v Lize mistrů. Možná, že Paříž Saint-Germain vždy postrádal konkurenty, takže rytmus není v Lize mistrů dobře nalezen.

Můžete se zajímat o níže uvedené produkty