0 0Kč
Váš nákupní košík je prázdný!
Liga mistrů Juventus losuje Atlético Madrid
19 Sep

Fáze skupiny Ligy mistrů odstartovala a tým Juventus Champions League hraje proti Atlético Madrid. Poslední Champions League Atlético Madrid byl Juventusem zvrácen v příštím kole se dvěma góly dopředu. Proto tuto hru také fanoušci hluboce očekávají. Všichni si oblékli Fotbalové Dresy, aby je rozveselili. Tato hra však přitahuje 2 až 2.

V první polovině byly obě strany uvázlé. Nemůže prolomit soupeřův cíl. První poločas skončil 0-0. V 48. minutě druhé poloviny se Cuadrado, který měl na sobě Dres Juventus, ujal vedení v překonání rekordu pro Juventus a získal 1-0. V 65. minutě Juventus opět zvětšil náskok. Juventus však tuto výhodu neudržel a Atlético Madrid rychle obrátil Juventus na 2-2. Obě strany vstoupily do fáze zastavení, ale Juventus nakonec nemohl prorazit obrannou linii a ukončil hru 2-2.

V prvním kole skupinové fáze Ligy mistrů Juventus provedl remízu 2-2 s Atlético Madrid.