0
dss 0
0 0Kč
Váš nákupní košík je prázdný!
Jak bude paříž Saint-Germain vyplňovat jámu?
28 Dec

Jak bude paříž Saint-Germain vyplňovat jámu?

Paříž Saint-Germain bude muset na konci sezóny 2019-20 zvýšit částku 170 milionů eur a Paris Saint-Germain bude potřebovat 90 milionů eur k dokončení návrhu zákona o hospodářské spravedlivé soutěži. Poté musí prodat hráče, aby se vyrovnali s touto velkou propastou. Mít Fotbalové Dresy je pýcha fanoušků.

Je nepopiratelným faktem, že finanční situace Paříže Saint-Germaina čelí přísnější kontrole ze strany UEFA. A tyto příjmy mohou pocházet pouze z klubových operací a nemohou být získány z dalších sponzoringů. Paříž Saint-Germain může být nucena prodat jeden z Neymar nebo Mbappé. Všichni fanoušci s Dres Paris Saint-Germain nechtějí, aby se některý z nich prodal. A pokud můžete prodat jeden z Neymar nebo Mbappé, problém lze vyřešit velmi dobře. Koneckonců, tito dva hráči jsou velmi drahé. Pokud prodáte jednu z nich, můžete snadno vyřešit hospodářskou spravedlivou soutěž. problém.

Tak, jak parížská Saint-Germain řeší aktuální dilema? Takže, kdo jsou tyto dva superhvězdy, které by mohly být prodány? Počkejte společně.

Můžete se zajímat o níže uvedené produkty