0
dss 0
0 0Kč
Váš nákupní košík je prázdný!
Chelsea je domácí porážka v aktuálním kole
24 Dec

Chelsea je domácí porážka v aktuálním kole

Chelsea Premier League ztratila 0-1 doma do Leicester City a je domácí porážkou Chelsea je první kolo Premier League. Náš internetový obchod prodává dresy a fanoušci, kteří je potřebují, je mohou podpořit zakoupením Fotbalové Dresy, který nám patří.

Chelsea nevyhrála ve třech po sobě jdoucích zápasech a v posledních dvou zápasech utrpěla ztrátu. Proto Chelsea touží vyhrát vítězství za účelem stabilizace armády. Tato hra však stále končí porážkou. Chelsea utrpěl třetí porážku v sezóně a stále porazil Arsenal v prvních čtyřech v pořadí s brankovým rozdílem. V první polovině hry se obě strany nerozhodly. Hra vstoupila do druhé poloviny, v 51. minutě hry. Leicester City zlomil mrtvolu a vstřelil jediný gól ve hře. Leicester City také nechal Chelsea ochutnat domácí porážku v této sezoně. Všichni fanoušci s Dres Chelsea se obávají svého nedávného záznamu.

Chelsea je pád z šampionátu soutěžících na čtyři nejlepší soutěžící je také obtížné pro fanoušky přijmout. Nyní potřebují více vítězství, aby stabilizovali lásku fanoušků. Přeji jim hodně štěstí.

Můžete se zajímat o níže uvedené produkty