0 0Kč
Váš nákupní košík je prázdný!
Borussia Dortmund ztrácí 2 až 3 na FV Werdera Bréma
05 Feb

Ve třetím kole německého poháru 2019–20-20 vyzvala Borussia Dortmund FV Werder Bremen. Nakonec Borussia Dortmund sledoval FV Werder Brémy 2-3 se dvěma góly v první polovině. Fanoušci, kteří na scéně měli Fotbalové Dresy, byli velmi nespokojeni. Hornets se nepodařilo kvalifikovat do čtvrtfinále Německého poháru a byly vyloučeny.

Na začátku první poloviny Borussia Dortmund neměl tvar. V 16. minutě Salke zlomil gól a dosáhl vedoucí pozice pro FV Werder Bremen. Ve 30. minutě zvítězil FV Werder Bremen. První poločas vedl 2-0 Borussia Dortmund. Ve druhé polovině bylo snadné hrát vedle sebe. Jako náhradníci Haland a Reina vstřelili jeden gól každý. Haland s Dres Borussia Dortmund se stal prvním hráčem Bundesligy, který vstřelil góly v prvních čtyřech hrách. FV Werder Bremen také vstřelil gól ve druhé polovině. Stále si navzájem tahají skóre, nakonec zamčený za 2-3. Borussia Dortmund prohrála s FV Werderem Bremenem a prohrála.

Nakonec ale Borussia Dortmund prohrál 2: 3 a minul 8 nejlepších.