0 0Kč
Váš nákupní košík je prázdný!
Borussia Dortmund vyhrál 3-2
09 Jan

Zahreje se mezi Borussia Dortmund a Fortuna Düsseldorf v Marbelle, s Pulisicem 2 góly a Schmelzerovou finálovou hrou. Nakonec Borussia Dortmund 3-2 Düsseldorf. Tisíce fanoušků v žlutých Fotbalové Dresy jsou hrdé a pyšní na ně.

Pouhých 15 minut po otevření získala Fortuna Düsseldorf míč Borussia Dortmund0-1Fortuna Düsseldorf. V 30. minutě Borussia Dortmund vyrovnal skóre a Pulisic vstřelil branku do branky, Borussia Dortmund1-1 Fortuna Düsseldorf. Po pouhých čtyřech minutách Pulisic dvakrát skóroval. Borussia Dortmund vstřelil vedení, Borussia Dortmund2-1 Fortuna Düsseldorf. Ve druhé polovině, snadné boční bitvy, v 66. minutě, Fortuna Düsseldorf dostal rohový kop a Kaminsky vstřelil hlavu do pokutového území. Borussia Dortmund 2-2 Fortuna Düsseldorf. V poslední minutě hry, Schmelzer měl na Dres Borussia Dortmund a střelil gól. Borussia Dortmund 3-2 Fortuna Düsseldorf. Utěsněte vítězství.

V poslední minutě hry Borussia Dortmund skóroval s Schmelzem. Fanoušci jsou pro ně šťastní.