0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Borussia Dortmund 2020-21 sezónní dres propuštěn
20 Aug

Borussia Dortmund 2020-21 sezónní dres propuštěn

Borussia Dortmund byl vždy jedním z lepších týmů mezi všemi týmy a každé vydání Fotbalové Dresy potěší mnoho fanoušků šťastnými. Jako dárek pro někoho, koho máte rádi, si můžete koupit zcela nový dres. To je velmi dobrý dárek. Přátelé, kteří se to líbí, mohou sledovat naše oficiální webové stránky.

Design nového Dres Borussia Dortmund je inspirován slavnou ikonou Dortmunder U, ikonickou budovou, která formovala panorama Borussia Dortmund. Mokrý a suchý systém řízení dresu může zajistit, že tělesná teplota nositele je regulována v pohodlné zóně. Přední část dresu je perforována laserovým řezáním a záda je navržena s žakárovým řemeslem, aby byl zajištěn nejlepší komfort nošení a sportovní výkon. Design dresu nové sezóny a dresu domácího poháru jsou ve stejné linii a jsou prezentovány v bílém tónu od hlavy až k patě.

Pokud se vám líbí více fotbalových zpráv, můžete sledovat naše oficiální stránky. Budeme vám poskytovat nejnovější fotbalové zprávy co nejdříve, a také vypustíme speciální dresy pro interakci s fanoušky.

Můžete se zajímat o níže uvedené produkty