0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Bayern München hledá standart Alaby
28 Jan

Bayern München hledá standart Alaby

Přestože Alabova smlouva s Bayernem Mnichov vypršela, nerozhodl se pokračovat v podpisu s Bayernem Mnichov. Fanoušci jsou smutní, že se chystá svléknout Fotbalové Dresy Bayernu Mnichov. Alaba se nerozhodl pokračovat v podpisu, poté bude Bayern Mnichov hledat náhradu za Alabu a tímto hráčem je Dayot Upamecano. Je považován za nástupce Alaby.

Bayern München očividně nedokáže udržet lidi a podpis je pro Bayern München nezbytností. Rasen Ballsport Leipzig e. V. odvedl v minulé sezóně dobrou práci. Dayot Upamecano, jako hlavní defenzivní hráč, je jeho výkon očividný všem. Proto chce Bayern Mnichov podepsat Dayot Upamecano. Fanoušci také doufají, že může Dres FC Bayern Mnichov nosit. Pokud však chce Bayern Mnichov v budoucnu podepsat Dayot Upamecano, bude muset Bayern Mnichov uvažovat o zaplacení náhrady škody, jejíž výše se očekává mezi 40 a 45 miliony.

Dayot Upamecano je silný a zručný. Pokud chce Bayern Mnichov podepsat Dayota Upamecana, musí zvážit jeho náhradu škody. Je Bayern München ochoten peníze vyplatit? Počkáme a uvidíme.

Můžete se zajímat o níže uvedené produkty