0
dss 0
0 0Kč
Váš nákupní košík je prázdný!
Barcelona uzavře dohodu s Liverpoolem
21 Nov

Barcelona uzavře dohodu s Liverpoolem

Když byl Suárez ve špatném stavu, bylo v médiích spousta věcí, že Barcelona bude hledat nové lidi, kteří ho nahradí. Mezi nimi byl uveden i Liverpool vpřed Firmino. Nicméně, mnoho fanoušků s Fotbalové Dresy jsou velmi zmatené o tom.

Protože podle posledních zpráv Liverpool při prodeji Coutinho podepsal smlouvu s Barcelonou za "tři roky nemůže vykopat lidi z Liverpoolu". Liverpool chce zahrnout klauzuli do smlouvy, která brání Barceloně pokračovat v kopání, aby zajistila stabilitu sestavy týmu a Barcelona souhlasí s touto klauzuli, aby získala Coutinho. Je to téměř rok, co byla smlouva podepsána, takže Barcelona nebude schopna kopat z Liverpoolu v příštích dvou letech, jak bylo stanoveno v původní barcelonské smlouvě s Liverpoolem. Zde jsme připravili Dres FC Barcelona.

Barcelona je velmi atraktivní, pokud jde o podpisy. Pokud pošlou pozvánku hráči, je pro hráče těžké odmítnout a Liverpool se o to obává. Pokud Barcelona chce, aby nahradil Suárez Philmino. Myslím, že Firmino je těžké odmítnout.

Můžete se zajímat o níže uvedené produkty